Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /srv/disk2/1133414/www/sportne-stavnice.com/index.php on line 19

Deprecated: substr(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /srv/disk2/1133414/www/sportne-stavnice.com/index.php on line 19

Stavni nasveti | Stran 226

Vrste športnih stav
Bonus stave
Bonus zahteve stavnic

06.02.2021 - Premier Liga: United po neverjetni zmagi z 9:0 tokrat proti Evertonu

Premier Liga: United po neverjetni zmagi z 9:0 tokrat proti Evertonu

Everton nima zmage v šestih obiskih na Old Traffordu, United pa medtem polni naslovnice z 9 goli proti Evertonu!

Prikaži novico

05.02.2021 - Serie A: Se bo Inter izstrelil na vrh lestvice?

Serie A: Se bo Inter izstrelil na vrh lestvice?

V kolikor Inter prekine niz šestih tekem na poti brez zmage ga bo to popeljalo na sam vrh Serie A!

04.02.2021 - Evroliga: Spopad vodilne Barcelone in Anadolu Efesa

Evroliga: Spopad vodilne Barcelone in Anadolu Efesa

Četrtek prinaša tekme v Evroligi in spopad Spursov in modrih v Premier ligi.

03.02.2021 - Premier Liga: Liverpool gre po novo zmago

Premier Liga: Liverpool gre po novo zmago

Liverpool je z zadnjim domačim porazom prekinil niz 68 tekem na Anfieldu brez poraza. Tokrat gre po novo zmago.

02.02.2021 - Arsenal in Man Utd

Arsenal in Man Utd

Dve tekmi Premier lige, se bo United uspel vrniti na vodilno mesto Premier Lige?